Kysy lisää tai tilaa ilmainen kuntoarvio joko soittamalla 0500 367 010 tai ottamalla yhteyttä oheisella lomakkeella.

Laskutus ja käyntiosoite

Juurikaskydöntie 10
62900 Alajärvi
06 557 33 91
etunimi.sukunimi@psl-turja.fi

Y-Tunnus: 1071241-5

Voit ottaa yhteyttä myös suoraan henkilökuntaamme!

Toimitusjohtaja

Arto Turja
0500 367 010
arto.turja@psl-turja.fi

Toimistosihteeri

Eini Turja
0500 641 132
eini.turja@psl-turja.fi

Asentaja

Jussi Turja
050 306 8310
jussi.turja@psl-turja.fi

Asentaja

Jukka Turja
050 360 2346
jukka.turja@psl-turja.fi

Asentaja

Tomi Turja
050 5950 713
tomi.turja@psl-turja.fi

Asentaja

Jon-Markus Turja
050 9173858
jon-markus.turja@psl-turja.fi

Asentaja

Jani Turja
050 3021700
jani.turja@psl-turja.fi